POZNAJ NASZĄ MARKĘ

Najlepszajakość

Każdego dnia dokładamy starań aby nasz opał spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zawsze służymy pomocą przy zakupie.

Polskadystrybucja

EKO-M to Polska dystrybucja z darmową dostawą na terenie całego kraju. Ekogroszek, węgiel i pellet dostarczamy w wygodnych workach na paletach.

Więcej radości

Niższe rachunki

Od lat oferujemy polskim klientom ekogroszek spełniający najwyższe standardy. Nasz opał to niska zawartość popiołu, wysoka kaloryczność i mała wilgotność.

Dzięki surowym normom jakie narzucamy sobie każdego dnia otrzymują Państwo produkt z najwyższej półki. To przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie w skali roku, a mniejsze rachunki to więcej radości dla całej rodziny.

Odwiedź sklep

5 LAT

Nieprzerwanie na rynku

56+

Ton sprzedawanego węgla dziennie

7690+

Zamówień rocznie

3600

m2 powierzchni magazynowej

Zamów wszystko

przez internet

Wszystkie produkty, które oferujemy w sklepie mogą Państwo nabyć za pośrednictwem internetu. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Oferujemy obecnie darmową dostawę na terenie całego kraju!

Jeśli pierwszy raz kupują Państwo ekogroszek, pellet lub węgiel i potrzebują Państwo konsultacji przed zakupem, służymy pomocą. Nasi specjaliści chętnie udzielą darmowej konsultacji przed zakupem, aby zaoferować Państwu opał dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Kontakt